OMLUVA KAMARÁDOVI

2 3
Vytvořeno Před 639 dny #1
Vernyhrac
Level 9, Lapiris
Bojovník
Derion
Ahoj deluxi,

chtěl bych se ti omluvit za to co jsem udělal podvedl okradl svého kamaráda. Je mi strašně líto co jsem udělal ani nevím proč. A musím říct, že je to poprvé co jsem rád za udělení mého trestu banu.
Vloupal jsem se ti na účet vzal věci a smazal postavu to kamarádi nedělají. Kdyby to šlo vrátit hned bych se vrátil a to nejde , zradil jsem kamaráda a zradil i sám sebe.
Včera jsem nemohl usnout ,p protože jsem si dokola představoval co jsem to udělal ukradl jsem kámošovi věci a nechal je tam ležet ??? Chtěl jsem skončit s hrou a udělám toto? Na co by mi tam byli ty věci to je otázka ,která se mi zjevovala celou noc. Dnešní den ve škole byl snad nejhorší měli jsme 5 učitelů a odkaždého jsem dostal poznámku a to nejhorší je ,že jsem dal učitelovi pěstí když mi psal poznámku nevím co to se mnou je... Dnes jsem šel do hry pod tím ,že ti pošlu zpět itemi a co nevidím perma ban . Na jednu stranu je mi líto ,že ty věci ti nemůžu dát zpět já a že to udělají jiní ,ale to je moje věc ,že jsem se zachoval jak naprostý idiot.
Velká omluva médo a je mi tě líto ,že jsi mě potkal. (Upřímně)

S pozdravem LAUDON/LordSIpero/Detoxus/Krakatice/
(Prosím LOCK)
Vytvořeno Před 639 dny #2
FloRidaRap
Level 47, Lapiris
Lukostřelec
Derion
jestli je to kamoš, tak ti odpustí (je to jenom hra) a ty příště nebudeš takovej -----, že mu nebudeš mazat postavu a omluvíš se mu a při nejmenším mu tu postavu uděláš aspon znovu.... jinak sorry, že ještě něco píšu.
Vytvořeno Před 639 dny #3
Michaleangello
Level 72, Lapiris
Zaříkávač
Derion
Promiň, že píšu, když chceš, aby se to locklo, ale něco napsat musím.
Je vidět, že si sám svůj trest dostal. Snad ještě horší, než fyzický. Pokud si to tvůj (snad ještě) kamarád uvědomuje, určitě ti odpustí. Navíc, to není krádež ve 4Story jako krádež v RL. Pokud tvůj kamarád nebyl donater, samozřejmě. Aspoň teď budete trávit víc času spolu někde jinde než ve hře. Hodně štěstí
Michaleangello

PS: Jsem rád, že jsi se veřejně přiznal... #EMO_ALT_1#
"Nepřátelé jsou naši nejlepší přátelé - bez nich by neměl náš život smysl." - Michaleangello
Vytvořeno Před 639 dny #4
ThePikachu
Level 41, Xhadra
Kouzelník
Derion
Prepac, Vernyhrac, ale ak to tvoj kamarat dostane ja sa budem STAZOVAT, lebo mne v rovnakom pripade itemy vratene neboli.... :/ Aspon ze si sa priznal moja najlepsia kamaratka sa dodnes tvari ze o nicom nevie.... :/ Mas minimalne moju uctu za to a aj inych na fore... #EMO_ALT_2#

The
Ribialfenn, Atreqhukea, Ribialtia (Xhadra Derion) TheRaichu (Xhadra Gor - Valorian Premenovaná z ThePikachu
Vytvořeno Před 639 dny #5
Vernyhrac
Level 9, Lapiris
Bojovník
Derion
Děkuji, Děkuji vám ,ale nezasloužím si to...

Laudon
Vytvořeno Před 639 dny #6
Senderon
Level 36, Lapiris
Stínový běžec
Valorián
Obdivuju tě, že jsi se aspoň přiznal a lituješ toho, snad ti odpustí a zůstanete nadále přáteli.
Nechci ti radit, ale třeba mu i pomož znovu vydělat a vyexpit aspoň na tu úroveň kde byl.
To že život není fér neznamená že budeš jednat nefér vůči ostatním... (Kortharius/Isilgard)
Vytvořeno Před 639 dny #7
Iberijec991863
Žádná postava

tak mu je vrat ty veci cez GM, to ses zachoval teda hrozne nepekne ti dobre kruplo v bedne vazne toto je na umreti
Smile #EMO_ALT_3# #EMO_ALT_4# #EMO_ALT_5# #EMO_ALT_6# #EMO_ALT_7# #EMO_ALT_8# #EMO_ALT_9# #EMO_ALT_10# #EMO_ALT_11# LambadaLambada
Vytvořeno Před 639 dny #8
Vernyhrac
Level 9, Lapiris
Bojovník
Derion
Iberijec ano ruplo mi v bedně a lituji toho. Věci samozdřejmě vrátit chci ,ale pro něj bude jistota přes gm.
Laudon
Vytvořeno Před 639 dny #9
flek111
Level 71, Xhadra
Zaříkávač
Valorián
Já osobně nechápu ty lidi co tě tady "obdivují" co jsi udělal byla pěkná prasárna, a doufám že ještě dlouho moc spát nebudeš, jak si sám řekl tohle kamarádi nedělají! S banem souhlasím a sem rád že tu je zase o jednoho zloděje míň i když tě už asi nahradilo deset dalších...
YT:) http://www.youtube.com/user/ElAndFl
Vytvořeno Před 639 dny #10
Iberijec991863
Žádná postava

no ono se to da udelat jenom cez GM a pak mu to GM vrati to cos mu ukradl, drzmi palce
Smile #EMO_ALT_12# #EMO_ALT_13# #EMO_ALT_14# #EMO_ALT_15# #EMO_ALT_16# #EMO_ALT_17# #EMO_ALT_18# #EMO_ALT_19# #EMO_ALT_20# LambadaLambada
2 3
Přihlásit Už jsi zaregistrovaný?
Registrovat Ještě nemáš účet?

Přihlášením souhlasím s VOP.

Je jednoduché se zaregistrovat a je to zdarma.

Jednoduše zadej svou emailovou adresu a můžeš okamžitě začít!

Tvé dočasné heslo bude zasláno na tebou zadanou adresu.

Akceptuji VOP a Ochrana osobních údajů.