TOTO JE PATCH? :D

1 2 3
5
Vytvořeno Před 317 dny #31
Oranzovej
Level 30, Lapiris
Lukostřelec
Derion

Ja teda nevim jak vy ale pred timto ***** patchem sem vlastne lagy vubec nemel. Zatim co po tomhle jejich nadherne povedenym patchi mam lagy jak prase takze to ze by to melo zmensit lagy moc nefunguje.. a nejsem sam lidi z klanu to taky tak maj. Myslim ze by vsichni uvitali aby se CZ team trosku vzpamatoval a prestal tu hru takhle kazit... Jestli ne uz to tu nebude mit absolutni vyznam. Sem pro aby se vratil starej patch a to co nejrychleji

Kdy Vám KONEČNĚ dojde, že s tímto nově nahraným patchem CZ team nemůže vůbec nic dělat ??

Vytvořeno Před 317 dny #32
iDoriGray
Level 45, Xhadra
Bojovník
Derion
Může snad podat nějaký návrh do německa nebo něco takového, ne?
Vytvořeno Před 317 dny #33
flek111
Level 93, Xhadra
Zaříkávač
Valorián

Kdyby GF místo takové zbytečnosti dali nějaké ty kč do serveru tak by to bylo o dost účinnější ..

Oranžovej, myslím, že snad máme "nějakého" CoMu, který by tam naše stížnosti měl nějakým stylem přetlumočit, avšak tento člověk na nás doslova *c*
Flek

Vulgarita, ban na 30 hodin. + samozřejmě cenzura. / Halliwell

YT:) http://www.youtube.com/user/ElAndFl
Vytvořeno Před 317 dny #34
PowerfullFlame
Level 14, Xhadra
Kouzelník
Derion
Myslel jsem že po patchy 4.0 a 4.1 nemůže přijít nic horšího #EMO_ALT_1# Bohužel, toto je 100x horší. Nejradši bych GF rozkopal (budu slušný) "obličej." Je to hnus!!!
Vytvořeno Před 317 dny #35
SpemeForForum
Level 14, Xhadra
Kouzelník
Gor
A to ještě nevíte že nědo z teamu (nebudu říkat kdo) říkal že se nejspíš bude spojovat české 4s s francii #EMO_ALT_2#

Já už hledám jinou hru, kterou budu hrát pro zábavu a odreagovani. U 4s je to čím dal tím větší zklamání a pořád větší nervy.

Nechápu proč musí doplácet hráči kteří mají mega PC sestavy kterým tato hra jela vždy na lux grafiku bez lagu na těch co to hrajou na 3.8.6kach s windowsem 3.11 co si stěžují na lagy. Měly dat do nastavení zrušení toho anty lagu ať si to zruší ti kterým to jede bez problémů a povolí ti kterým se to laguje!
Vytvořeno Před 317 dny #36
Harbard
Level 1, Lapiris
Bojovník
Gor
Pominu nejaky subjektivni nazory co se komu libi a nelibi a budu se drzet exaktnich skutecnosti.Konkretne grafickych chyb, ktery se udajne vyskytuji.Zkousel sem hru na dvou konfiguracich, jedna s vykopavkou 2600xt a druha APU Llano.Mezi obema je jak asi kazdy vi, nekolik generaci, takze se jejich jadra vyznamne lisi jak architekturou, tak vykonove.Na zadne se nevyskytuji, takze problem neni ve hre.Jako pozitivum beru, ze konecne zmensili to prasacky pismo ktery se velikosti hodilo tak na 800x600.
Vytvořeno Před 317 dny #37
Oranzovej
Level 30, Lapiris
Lukostřelec
Derion

Pominu nejaky subjektivni nazory co se komu libi a nelibi a budu se drzet exaktnich skutecnosti.Konkretne grafickych chyb, ktery se udajne vyskytuji.Zkousel sem hru na dvou konfiguracich, jedna s vykopavkou 2600xt a druha APU Llano.Mezi obema je jak asi kazdy vi, nekolik generaci, takze se jejich jadra vyznamne lisi jak architekturou, tak vykonove.Na zadne se nevyskytuji, takze problem neni ve hre.Jako pozitivum beru, ze konecne zmensili to prasacky pismo ktery se velikosti hodilo tak na 800x600.

Konečně někdo, kdo si jen nestěžuje, a snaží se opravdu pomoci #EMO_ALT_3#

A k Vašim stížnostem: Výňatek z pravidel VOP:

1.4. Online hry a další nabízené služby jsou neustále vyvíjeny, aktualizovány a dále přizpůsobovány. Uživatel má tedy možnost se pouze účastnit příslušné online hry a dalších nabídek v dané verzi, které jsou v tu chvíli poskytovány.

Vytvořeno Před 317 dny #38
IemMia
Level 9, Lapiris
Zaříkávač
Derion
VOP je napsano tak, aby Ti zavreli vratka na jakykoli stiznosti.

Je zajimave, ze ze 100 lidi to 4-rem jede v pohode a 96 to blbne( a z toho je jeden z teamu, ktery si stezovat nikdy verejne nebude)?
ja to zkousel na vsech svych PC(4) a notasech(3) a:

celkem v pohode mi to jede na jednom PC.
Zbytek je o nicem.
Pred nahranim tohoto nesmyslu jsem hral na vsem v pohode.

Muzeme polemizovat zda je to vykonem, nebo hrou, ale pravda je ta, ze z lidi co chodi na forum si 98% stezuje, ze je to horsi nez to bylo.
Vytvořeno Před 317 dny #39
Oranzovej
Level 30, Lapiris
Lukostřelec
Derion
A kdy to bylo jinak? Jaký patch lidi na fóru jen chválili? Asi žádný, nemyslíš ? Pořád si jen stěžujete, a když to napíšu, jak bych neměl, tak Vás v téhle hře opravdu nikdo nedrží #EMO_ALT_4#

Vytvořeno Před 317 dny #40
IemMia
Level 9, Lapiris
Zaříkávač
Derion
Asi jsi dost dobre neporozumnel tomu co jsem mnel na mysli,
nevadi,

jen jsem chtel napsat ze ac mi hra slapala uplne v pohode, tak od vcerejska je nehratelna.

Diky za Tvou radu a postreh,
a neboj,
me hlavni ucty jsou uz 303 dni neaktivni a nikdy uz aktivni nebudou.
1 2 3
5
Přihlásit Už jsi zaregistrovaný?
Registrovat Ještě nemáš účet?

Přihlášením souhlasím s VOP.

Je jednoduché se zaregistrovat a je to zdarma.

Jednoduše zadej svou emailovou adresu a můžeš okamžitě začít!

Tvé dočasné heslo bude zasláno na tebou zadanou adresu.

Akceptuji VOP a Ochrana osobních údajů.