[HRA] BODY ZKUSENOSTI POTREBNE PRO DOSAZENI LEVELU

Vytvořeno Před 1634 dny #1
(BA)Dafne
BOARD ADMIN

Aktuální a vylepšená verze!

V následující tabulce najdete celkový počet zkušeností, které potřebujete k dosažení různých levelů. Tato data mohou pomoct všem, kteří si například chtějí nasbírat hodně pečetí z opakovatelných úkolů a po odevzdání o nějaký ten level poskočit, nebo se hodí pro naplánování efektivní spolupráce učitel-žák.

Sloupeček "BZ celkem" ukazuje, kolik bodů zkušeností je celkově potřeba k dosažení daného levelu (tedy od 0). Znamená to tedy, že například na naexpení od 1 do 90 je potřeba celkem 54007046 bodů zkušeností.

Sloupeček "BZ do levelu" ukazuje, kolik bodů zkušeností dělí určité levely. Je to tedy rozdíl mezi celkovým počtem zkušeností na dosažení jednoho a druhého levelu. Např. po dosažení levelu 89 je potřeba ještě 4617801 zkušeností do levelu 90.

Jak si zjistím kolik zkušeností mi chybí do levelu? 
K tomu, abyste zjistili, kolik potřebujete např. na level 97, když jste lvl 91, musíte použít odečítání -> 84149998 - aktuální počet zkušeností = kolik potřebujete získat zkušeností do 97.

levely.png

A navíc!

V následující tabulce najdete informace týkající se nejčastěji běhaných pečetí. Pomocí obou tabulek si tak můžete snadno rozložit své "expení"!

pecete.PNG

Dafne1.png
Chceš vědět, jaká potvora se skrývá v Tvé runě? Mrkni SEM nebo mi napiš na Dafne@4story.cz

Vytvořeno Před 1583 dny #2
(BA)Dafne
BOARD ADMIN

Vzhledem k tomu, že úkoly z patche 5.0.1 stále nejsou zaneseny v databázi na webových stránkách, vytvořila jsem pro vás přehled úkolů z nových oblastí (výrazně pomohou při expení).

Úkoly jsou uvedené v pořadí, ve kterém se zobrazují za sebou.

V tabulce je první úkol k Anbari přijatý pomocí "J" v hlavním městě (ale do Anbari vás dovedou i úkoly z Pohoří Colossus).
V tabulce je první úkol k Undredu přijatý v Bílé jednotce, kam vás dovedou úkoly z Anbari (ale do Undredu vás dovede i úkol v "J").

An_Un_q.png

Dafne1.png
Chceš vědět, jaká potvora se skrývá v Tvé runě? Mrkni SEM nebo mi napiš na Dafne@4story.cz

Přihlásit Už jsi zaregistrovaný?
Registrovat Ještě nemáš účet?

Přihlášením souhlasím s VOP.

Je jednoduché se zaregistrovat a je to zdarma.

Jednoduše zadej svou emailovou adresu a můžeš okamžitě začít!

Tvé dočasné heslo bude zasláno na tebou zadanou adresu.

Ve hře jsou platné naše Podmínky používání a Zásady ochrany osobních údajů.