PATCH 5.0.1 - CASTE DOTAZY

1 2 3
5
Vytvořeno Před 1620 dny #31
panprstenu2
Level 99, Lapiris
Bojovník
Derion
@(BA)Dafne aha tak to je bezva #EMO_ALT_2# To jsem zvědav kdy to zpraví #EMO_ALT_3# Protože je to myslím dost důležité pro mistra. Vytvářet furt oznámení není zábavné... #EMO_ALT_1#
Není důležité vyhrát ale zůčastnit se...
Vytvořeno Před 1609 dny #32
Iberianer1330864
Žádná postava

#EMO_ALT_4# takže mám prut na lvl. 1 +20 #EMO_ALT_5# (někde ještě je) takže ho mohu hodit na pvp 40/44 #EMO_ALT_6# to se mi zamlouvá :DD
Vytvořeno Před 1609 dny #33
Zeonn
Level 95, Lapiris
Stínový běžec
Derion
Hej ale bude len + 18 pokial pouzijes svitek -2 a ten svitek stoji cca 700g takze neviem ci sa ti oplati dat 700g za pvp prut +18 bez magie a gemov.. #EMO_ALT_7#
Vytvořeno Před 1600 dny #34
(BA)Dafne
BOARD ADMIN

Maximální magie brnění (nejde o oficiální seznam z GF, čísla byla sestavena CZ Týmem):

Plášť: 10/10

Lehká zbroj (mág/kněz - magický typ):
Helma: 15/25
Brnění: 23/37 
Kalhoty: 19/31
Rukavice: 7/12
Boty: 11/18

Plátěná zbroj (mág/kněz - fyzický typ):
Helma: 18/22
Brnění: 28/33
Kalhoty: 23/27
Rukavice: 9/11
Boty: 14/16

Kroužková zbroj (lukostřelec/bojovník):
Helma: 24/16
Brnění: 37/24
Kalhoty: 30/20
Rukavice: 12/8
Boty: 18/12

Zbroj z pevné kůže (lukostřelec/stínový běžec/zaříkávač):
Helma: 24/17
Brnění: 36/25
Kalhoty: 30/21
Rukavice: 12/8
Boty: 18/12

Kožená zbroj (stínový běžec/zaříkávač):
Helma: 23/17
Brnění: 35/26
Kalhoty: 29/22
Rukavice: 11/8
Boty: 17/13

Plátová zbroj (bojovník):
Helma: 25/15
Brnění: 37/23
Kalhoty: 31/19
Rukavice: 12/7
Boty: 18/11

Běžně dosažitelné nové magie na zbraních (nejde o oficiální seznam z GF, čísla byla sestavena CZ Týmem):

Výskyt útoků:
Kuš/Sekera/Obouruční meč/Chakram: 136
Luk: 109
Jednoruční meč: 102
Krátký meč: 27

Magický útok:
Prut: 274
Hůlka: 219

Štít:
Obrana: 47
Výskyt obrany štítem: 24

Kniha:
Výskyt obrany štítem: 24
Magická obrana: 37

Uvedené magie jsou na 99,9 % platné. Pokud se přeci jen objeví (především u brnění) nějaké vyšší číslo, pošlete mi screen dané věci + jméno hráče, který ji má u sebe na e-mail Dafne@4story.cz. Toto prosím nedělejte v případě magie "Výskyt obrany štítem", která v současné době nefunguje tak jak má.

Dafne1.png
Chceš vědět, jaká potvora se skrývá v Tvé runě? Mrkni SEM nebo mi napiš na Dafne@4story.cz

Vytvořeno Před 1600 dny #35
Darnak
Level 25, Lapiris
Kněz
Valorián
Ahoj, chtěl bych se zeptat zda jdou někde vidět aktualní procenta hráčů online dero/valo na gor postavě, tedy jsou v "[poznamka]" ale tam jsou ty procenta pořád stejné což se mě zdá jako nesmyslné, celý týden ať už ve 3 rano nebo přes dobývání jsou tam tyto hodnoty, 55,56 (44.44). Tedy zajímá mě zda jdou tyto procenta zjistit i jinde, dříve šlo v "C" - dodatek.
Vytvořeno Před 1596 dny #36
xSatomi
Level 90, Xhadra
Lukostřelec
Derion
Dafné, na Xhadře se nachází znak s 172 mag. obranou, vlastní ho hráč SemTu1 ale myslím že je to jen obchodní postava
Vytvořeno Před 1520 dny #37
Germadon8
Level 93, Lapiris
Bojovník
Valorián
Ahoj,

zajímá mne kde mohu sehnat staré pvp itemy př.:rumapark,agitar,veterán atd,protože jak jsem po chvíli zjistil,že nemohu "craftit" veterána nebo jiné(samozřejmě stejná otázka i u zbraní).

děkuji za odpověď
Vytvořeno Před 1520 dny #38
Mariox
Level 135, Lapiris
Zaříkávač
Valorián
NA to slouží nové oblasti - Ledové jeskyně (slabá a silná)
stejně jako druhá bitva a narwo si musíš koupit u NPC s TD svitek a ten použiješ v portu na dungy (velkosvátost světla)

Mari
Vytvořeno Před 1520 dny #39
(SBM)Chattron
Žádná postava

Ahoj Germadon8, staré pvp itemy 38 level schopností už nevyrobíš, vyrábajú sa itemy 40 a 44 lvl, vzhľadovo vypadajú obyčajne. Ale to preto, že teraz si môžeš itemy za pomoci zvitku prerobiť vzhľadovo na také aké sa ti páčia( napr aj ako staré pvp). 
Info o itemoch a postup premeny: http://cz.4story.gam...ni#post_number4

Tzv vzhľady - dizajny nadropuješ na normálnych mapách, keď si 93 level tak ideš do Colossu a normálne expíš a dropuješ a uvidíš čo ti padne #EMO_ALT_8# ďalšie nové itemy padajú na vyšších mapách Anbari a Undred, prípadne v ľadovom dungu. Upozorňujem, že všetky itemy nemusíš dropnúť ty sám, buď nemáš level alebo šťastie preto treba pozerať po stánkoch, aukciách či ich niekto nepredáva za pár str. Prípadne sa s nejakým hráčom dohodnúť, že ti ich zoženie.   #EMO_ALT_9#

Hra <<< info>>> Návody <<< info>>> Fórum

Vytvořeno Před 1518 dny #40
Germadon8
Level 93, Lapiris
Bojovník
Valorián
Ahoj Chattron(nemá to být Charon?)

Moc vám děkuji za vaše odpovědi.

Odpoveď: byť nebyť: zvolil som si prezývku Chattron a čítaš "Čettron", 
OT, odstránené.
1 2 3
5
Přihlásit Už jsi zaregistrovaný?
Registrovat Ještě nemáš účet?

Přihlášením souhlasím s VOP.

Je jednoduché se zaregistrovat a je to zdarma.

Jednoduše zadej svou emailovou adresu a můžeš okamžitě začít!

Tvé dočasné heslo bude zasláno na tebou zadanou adresu.

Ve hře jsou platné naše Podmínky používání a Zásady ochrany osobních údajů.