ÚDRŽBA K ČEMU BYLA BGČKA A BSKA CHYBY CO SE NEŘEŠÍ A JE TO STÁLE DOKOLA

2
Vytvořeno Před 175 dny #1
MrJindrisek
Level 140, Lapiris
Kouzelník
Valorián
ahoj Proběhla jaká si údržba či co,která trvala docela dlouho.
1. Věc co mě by mě zajímala : K čemu to bylo určeno a co to mělo řešit ? Nevidím totiž žádnou změnu,která by byla znát. Tak mi někdo kdo se opravdu vyzná napište k čemu to bylo dobré?
Pozn.
2. Nevím zda se to někdo bojí napsat ale kompenzace v podobě 3 bs truhel je naprostá ubohost a výsměch hráčům to jen na tu odměnu o ničem.

Bska(bitva světů) : stále se vyskytují v bskách (bitvách světů) viditelně neřešené chyby například: Postava utíká a najednou je katapultována (odmrštěna) buď někam úplně přes mapu,kde samozřejmě zemře na nesmyslně obrovskou škodu nebo přímo do vody(méně časté).

Teď ty více časté chyby: a velice trápící značné množství hráčů: například na mnoha místech v bitvách světů jdete běžným způsobem přes schody (většinou u sochy) a najednou umřete jediné co se vám zobrazí je,že jste utrpěli škodu například 35 000 a to mi nepřijde normální. Nebo jdete přes menší pahorek a obdržíte škodu 21000 většinou jde o škodu smrtelnou v obou prípadech. Jde i o menší ale značné škody (velice časté chyby)
Stále se o to nikdo nezajímá a očividně to nikoho netrápí.

Bgčka Bitevní pole. Stále častěji se mi stává,že prohraji ve 3 minutě buď je tam někdo kdo to pušne sám to znamená tzv. Hacker (méně častá chyba) a teď ty častější všiml jsem si že hodně hráčů pushuje zvláštním způsobem a nijak se to neřeší tedy hráči se zbraní viditelně menší + než proti team jsou i v pár minutách schopní vyhrát bgčko (bitevní pole) vystvětlení ?
I přes to,že mám zbraň +26 nejsem schopný pushovat titána takovouto rychlostí jako hráč se zbraní +15 zajímá mě proč už se tím někdo nezaobírá ?

Dále jsem byl informován,že v určitých zemích je povoleno používat jakýsi program tzv. makro chci se zeptat zdali je to pravda ? a pokud ano tak proč nejsou stejné podmínky pro všechny hráče ve všech zemích ?

Žádám o napravení těchto chyb protože se to už opravdu nedá hrát a celá situace se vůbec neřeší a vypadá to opravdu hrozně.
Vytvořeno Před 175 dny #2
iDuskyn
Level 140, Lapiris
Kouzelník
Valorián
Zdárek Jindříšku

Zkusím ti odpovědět na tvoje otázky, které jsi položil.

1. Udržba co proběhla neměla nic opravovat nebo vylepšovat. Jak jsi jistě vyčetl na foru stěhovaly se servery z jednoho mista na druhé. A nebylo to jen 4story co mělo problém.. byly to i jiné hry GF které se stěhovaly. Tudíž, když přesouváš takové množství datje velká šance že se něco pokazí(známe GF). Prostě GF našlo jiné misto pro jejich servery nic víc nic min.

2. Kompenzace... no to jsi chtěl dostat dálší 4story čapku snad? Nemuselo se nám dávat nic.. je to jen jejich dobrá vůle že dám něco daly a my mužeme být za to rádi.

BSka- Ta mapa je komlepně zabugovaná a má chyby textur atd atd. Např určitá místa kolem soch. Realně si myslím že tyhle chyby byly již mnohokrát nahlášeny. Ale pokud stým GF a vývojáři(pokud eště nějací jsou) stým nehodlají nic dělat tak se nic nezmění a tým že tu začneš brečet na foru a vše kritizovat jako dříve u eventu s bossy tak tým nic nezlepšíš. Zkus se podívat na pozitivnější stránky hry.

BGčka- Boužel to že jsi neschopný v BGčku a prohráváš za 3 minuty stým ti nikdo nepomuže ani to že máš zbran +26... Hold jsou tu lidi co ví a umí tu hru vyhrát hru rychle at už je to tým že umí pracovat s monstry, kouzly a třeba i agrem titánu. To že ty to neumíš nesváděj na nějaké hackry a makra jak říkáš. Prostě jsou tu hráči co to umí hrát očividně mnohem lépe jak ty.

Makra- pokud vím všechny makra a programy třetích stranatd jsou zakázany tudíž je vyloučeno že by je hráči používali #EMO_ALT_1#

Nic méně doufám že jsi dostat odpovědi na vše na co jsi se tázal.
Sorka za gratiku neni to moje silná stránka.

Peace and love forenko Duskyn <3
Vytvořeno Před 175 dny #3
PrettySavage
Level 140, Lapiris
Kouzelník
Valorián
tyjo ty jedeš pane policisto, ceníme
COŽE
Vytvořeno Před 175 dny #4
MrJindrisek
Level 140, Lapiris
Kouzelník
Valorián

tyjo ty jedeš pane policisto, ceníme

Nech si svůj trapnej komentář a piš k věci nebo neotravuj.
Vytvořeno Před 175 dny #5
MrJindrisek
Level 140, Lapiris
Kouzelník
Valorián

Zdárek Jindříšku

Zkusím ti odpovědět na tvoje otázky, které jsi položil.

1. Udržba co proběhla neměla nic opravovat nebo vylepšovat. Jak jsi jistě vyčetl na foru stěhovaly se servery z jednoho mista na druhé. A nebylo to jen 4story co mělo problém.. byly to i jiné hry GF které se stěhovaly. Tudíž, když přesouváš takové množství datje velká šance že se něco pokazí(známe GF). Prostě GF našlo jiné misto pro jejich servery nic víc nic min.

2. Kompenzace... no to jsi chtěl dostat dálší 4story čapku snad? Nemuselo se nám dávat nic.. je to jen jejich dobrá vůle že dám něco daly a my mužeme být za to rádi.

BSka- Ta mapa je komlepně zabugovaná a má chyby textur atd atd. Např určitá místa kolem soch. Realně si myslím že tyhle chyby byly již mnohokrát nahlášeny. Ale pokud stým GF a vývojáři(pokud eště nějací jsou) stým nehodlají nic dělat tak se nic nezmění a tým že tu začneš brečet na foru a vše kritizovat jako dříve u eventu s bossy tak tým nic nezlepšíš. Zkus se podívat na pozitivnější stránky hry.

BGčka- Boužel to že jsi neschopný v BGčku a prohráváš za 3 minuty stým ti nikdo nepomuže ani to že máš zbran +26... Hold jsou tu lidi co ví a umí tu hru vyhrát hru rychle at už je to tým že umí pracovat s monstry, kouzly a třeba i agrem titánu. To že ty to neumíš nesváděj na nějaké hackry a makra jak říkáš. Prostě jsou tu hráči co to umí hrát očividně mnohem lépe jak ty.

Makra- pokud vím všechny makra a programy třetích stranatd jsou zakázany tudíž je vyloučeno že by je hráči používali #EMO_ALT_2#

Nic méně doufám že jsi dostat odpovědi na vše na co jsi se tázal.
Sorka za gratiku neni to moje silná stránka.

Peace and love forenko Duskyn <3

Ty jsi asi mimo. Neshopnej proti hackrovi ?
Dává na ránu hráče a titány to snad nemůžeš ani myslet vážně a ano chyby mi vadej a upozorňuju na ně takže tak. Nehledě na to že nevím jak můžeš pracovat s monsty ale za to vim jak pracujou s jinejma věcma jako je například makro no tab apod. Takže to není o šikovnosti ale podlosti kam jsou ochotni někteří nepišu že všichni hráči zajít.
Vytvořeno Před 175 dny #6
Bamplbee
Level 131, Lapiris
Lukostřelec
Valorián
Nevím proč tu takové věci řešíš, když určitě víš, že s tim GF nic neuděla #EMO_ALT_3#
Vytvořeno Před 175 dny #7
iDuskyn
Level 140, Lapiris
Kouzelník
Valorián
Hacker nepatří na forum, ale na ticket. Pokud nezdokumentuješ tuto nelegální aktivitu a nepošleš je na ticket tak tam budou znova a znova. Tu stým hráč nic neudělá a mužeš ho varovat jak chceš, pro, takže tak.

Dobře když teda víš jak hráči pracují s makrem tak to rozepiš at to teda všichni víme.. poděl se snámi o zkušenosti. Tady vyplívá otázka na tebe, jak se možné že teda o tom makru kolik víš ? Ty sním snad umíš? Používáš ho ? Opakuji že VEŠKERÁ MAKRA A PROGRAMY TŘETÍCH STRAN JSOU ZAKÁZANA A TVRDĚ TRESTÁNA a dálší věc prosím tě co to je notab xD ? vživotě jsem neslyšel něco takového o čem ty tu mluvíš., tak bych byl rád kdyby jsi mi popsal jak to funguje protože já do těchto vod nikdy nezabloudil. Rád se poučím od zkušeného a dobrého hráče.

Dobře a když ty BGčka nejsou o šikovnosti a schopností hráču tak o čem ? O EQ ? to určitě ne sám jsi napsal že ani tvuj užasný prut +26 nepomuže a prohraješ do 3 minut. Tohle není ani play to win hra takže by mě to hrozně zajímalo.

Možná by pomohlo kdyby jsi poslal životopis do GF esi náhodou potřebují poradit jak vést hry, protože očividně ty by jsi to dokázal mnohem lépe
Vytvořeno Před 175 dny #8
Puv1k
Level 140, Lapiris
Kouzelník
Valorián
Uuuuuuuuuuuu tady se to teda rozjelo
Puv1k
Vytvořeno Před 174 dny #9
Alvothon
Level 140, Lapiris
Lukostřelec
Valorián

Omg, Jidříšku,

furt tady fňukáš.. Když máš podezření na podvodné jednání, hacky, makra, atd.. Postupuj podle pravidel hry, konkrétně podle paragrafu B6..
Jestli nevíš jak na to, na youtube je hromada videonávodů, kde Ti ukáží krok za krokem (tak,aby to pochopili i... hlupáci, dejme tomu #EMO_ALT_4#) jak nahrávat, stříhat a renderovat videa (na nahrávání používám třeba Fraps, k úpravě videí mi slouží Vegas pro 15, ale každý musí najít svůj styl.. Vegas je složitější, používám ho i k jiným účelům).. Jestli s tím potřebuješ poradit, klidně se mi ozvi..

Taky bych Ti doporučil přečíst si paragrafy A10 a B11, které s tím úzce souvisí!

Návod jak kontaktovat podporu máš zde:

http://cz.4story.gam...gm#post_number2

Vůbec nevím proč se ptáš na to, co se dělo, že byla tak dlouhá údržba.. V úplném klídku sis mohl přečíst oficiální stránky na sociálních sítích a byl bys v obraze..

Buď rád, že jsi dostal aspoň ty 3 bow truhly.. Nemuseli posílat nic, že.. Údržba byla předem oznámena, i když se trošku protáhla.. Aspoň jsi se podíval ven a nadýchal se čerstvého vzduchu..

Další věc, když neumíš BG, tak je nechoď, je to jednoduché.. Osobně tam taky nelezu..

Vůbec, měli by Ti zakázat psát na forum příspěvky a zakládat další a další trash vlákna o.. ničem.

Jinak souhlasím s Duškym, více méně..

Peace

Vulgární přirovnání odstraněno! Při dalším prohřešku už bude následovat blokace. / Kaywas

Jediní, kdo ničí hru, jsou hrači.. Ne vývojáři
Vytvořeno Před 174 dny #10
Edmiro
Level 140, Lapiris
Kněz
Derion
Panečku #EMO_ALT_5# Každý už musí vědět že se ty chyby neopraví...
Co se týče hackerů tak holt to je věc která by se musela nějak řešit v programu
čí na serveru, ale to také nebudou mít tak snadné, nehledě že vývojáři odložili nebo zastavili
celý průběh vývoje.
Tedy jak tu už padlo tohle vlákno je o ničem, dále co tu nesedí když někdo napadl někoho
za menší inteligenci vulgárně a přitom druhým radí že by měli dostat blokaci na zbytečná
vlákna #EMO_ALT_6#
Tahle hra je tak říkajíc na konci vývoje jelikož pokud vývojáři něco by nevytvořili v dalších
2 letech nebo snad 5ti #EMO_ALT_7# (to není tak podstatné až na to že za tu dobu skoro nikdo nemusí
být), tedy vývojáři jsou důležitou částí hry a proto tu hru zničili né jen hráči, ale také oni.
Tvořit něco nového a v podstatě zanechávat po sobě tolik chyb a nehledě že mnoho je
jen viditelných na tož nějak funkčních, tak proto zde moc hráči nejsou v tom množství
jaké jsme byly zvyklý #EMO_ALT_8#

Dále co se týče MAKER a obdobně tak člověk může vědět jak takové věci fungují,
příkladem by mohl stačit programování MAKER pro použití na Webech nebo v jiných
aplikací atd. (prostě někteří se tím mohou živit).
HACKY to je horší a nepatří to sem nehledě že je to přepisování jistých dat (čísel)
v paměti programů třetích stran.
Proto proti hackerům nepomáhá tolik GG jak by mohlo pomoci nějaká kontrolní procedůra
na samotném serveru kde by se ověřilo zda rychlost(i cd na skill) a dmg byly navýšeny o danou
hodnotu pomocí určených itemů. Ale jak každý ví je to na GF, jelikož se v tom
nesmí tak rejpat tak nic obdobného tu neočekávej.

Zkrátka a dobře si rozmyslete co tu chcete psát. Já nepotřeboval psát vulgarismem ani jinak.
Jediný na co očekávám odpověď je o HACKU, ano nepatří to sem, ale prostě jsem popsal
to co by jedině mohlo zabránit zneužívání jiných SW pro výhody ve hře.
Co je lepší jak řešení problémů na pc #EMO_ALT_9# #EMO_ALT_12# #EMO_ALT_11# ♥ Lidské problémy jsou zábavné a k smích #EMO_ALT_10# Oproti těm pc jdou lehko vyřešit komunikací #EMO_ALT_13# Tak nedělejte chyby stejné jako jsou bugy v pc
2
Přihlásit Už jsi zaregistrovaný?
Registrovat Ještě nemáš účet?

Přihlášením souhlasím s VOP.

Je jednoduché se zaregistrovat a je to zdarma.

Jednoduše zadej svou emailovou adresu a můžeš okamžitě začít!

Tvé dočasné heslo bude zasláno na tebou zadanou adresu.

Ve hře jsou platné naše Podmínky používání a Zásady ochrany osobních údajů.